>

Рулонні штори закритого типу


Тканевые ролеты закрытого типа

Зручне сучасне пристосування для вікон - жалюзі закритого типу. Такий варіант ідеальний для оформлення вікон в будинках і квартирах. Система розрахована на будь-які геометрично правильні за розміром отвори. Легка установка і функціональність дозволить насолоджуватися використанням даного типу ролетів довгий час і підійде навіть самим відповідальним господарям житла.


Особливості і характеристики системи

Рулонні штори закритого типу мають конструктивні відмінності від інших моделей. Головна деталь полягає у наявності спеціального алюмінієвого короба, який покриває намоточный вал і запобігає потраплянню засмічень та сміття на основні елементи механізму. Така конструкція вважається найбільш практичною і доступною серед користувачів штор.

Від рівня модифікації залежить зовнішній вигляд виробу. Але складові елементи незмінні. Отже, стандартна комплектація закритих ролет включає в себе:

  • Тканинне полотно – основний елемент, який виконує затемнюючу і декоративну функції. Ця деталь може мати будь-який колір і текстуру.

  • Вал для намотування. Збирає на собі полотно при відкритті і випускає його при відкритті.

  • Ланцюговий, пружинний, електро та інші механізми для руху.

  • Напрямні планки. Наявність елемента дозволяє зменшити знос полотна, а також закріпити положення системи.

  • Короб. Використовується для захисту внутрішніх механізмів і валу. Наявність даної деталі робить виріб акуратним.

Ланцюговий механізм найпоширеніший для даної моделі. Він вводить в рух вал шляхом натягування ланцюга. Ланцюг, конструктивно забезпечена кульками, які потрапляють у зазори шестерні і змушують накручувати полотно на вал. Легке управління і дешевизна, дозволила помістити механізм на будь-які вироби і зробити їх функціональними і максимально доступними.

Вимоги до інших варіантів обумовлено легкістю використання і впровадження нових технологій у виробництво механізмів. Пружинні – передбачають наявність пружини всередині виробу. А електропривод запускається шляхом натискання кнопок на пульті управління, які змушують вал рухатися і намотувати полотно. Головні відмінності у виборі механізму для штор залежить від особистих уподобань і місця розташування ролетів.

Ролети закритого типу


Тканевые ролеты в коробе Тканевые ролеты в закрытой системе Закрытые тканевые ролеты


Перед установкою слід виробництво. Випуск ролет відбувається у відповідності розмірів вікна. Якщо ви вирішили прикрасити вікна даною системою, то рекомендуємо покликати заміряють для зняття розмірів. Кожен виріб випускається індивідуально, так як стандарт віконних прорізів має похибки, допущені при будівництві будинку. Тому для правильного акуратного розташування штор необхідно створювати їх для кожного вікна персонально.

Алюмінієвий каркас став популярним серед користувачів шторами. Особливість дозволяє збільшити термін використання і зробити систему більш акуратною. Полотно з застосуванням напрямних не хитається і надійно закріплене на планках, які також можна встановити з системою. Рулонні штори закритого типу ціна залежить від обраної модифікації механізму, розміру та дизайну полотна. Остаточна вартість розраховується фахівцями нашої компанії і є доступною в порівнянні з конкурентами. Подзвони і виклич заміряють – преобрази свій будинок, зробити його функціональним.


https://test.oknaeuro.kiev.ua/tkanevueroletyzakritogotypa