Жалюзі
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09


Жалюзі в Києві

В нинішній час жалюзі самих різних конструкцій і дизайну можна побачити на вікнах офісних центрів, адміністративних приміщень, житлових будинків і квартир в Києві. Але ці світлозахисні конструкції аж ніяк не є прогресивним засобом оформлення вікон.

По суті жалюзі є гідною заміною звичним шторам, тюлям і фіранок. Вони являють собою полотно, що повністю закриває скло віконної конструкції. Це полотно складається з безлічі вертикальних або горизонтальних смужок – ламелей, або з суцільної тканини, що намотується на вал. Управління освітленням здійснюється шляхом повороту цих смужок за допомогою спеціального механізму.

Різновиди жалюзі


Горизонтальные жалюзи фото
Бамбуковые шторы фото
Арочные жалюзи фото
Римские жалюзи фото
Вертикальные жалюзи фото
Рулонные жалюзи фото
Жалюзи плиссе фото
Рулонные жалюзи день-ночь фото
Бамбуковые жалюзи фото

У практиці оформлення інтер'єру в нинішній час використовується кілька категорій жалюзі. Вони відрізняються деякими конструктивними особливостями, способом кріплення, напрямком ламелей, пристроєм підйомно-поворотного механізму. Також відмінності можуть полягати у використовуваному матеріалі.

Найчастіше для виготовлення жалюзі використовується:

 • Пластик.
 • Деревина.
 • Алюміній.
 • Тканина.

Одночасно з тим розрізняються такі традиційні типи жалюзі:

 • Вертикальні моделі - з розташованими вертикально ламелями, паралельними стін.
 • Горизонтальні конструкції, в яких смужки розташовуються паралельно підлоги і стелі.
 • Рулонні штори - моделі із суцільним полотном з міцного і еластичного матеріалу.
 • Жалюзі-плісе, дуже нагадують хутра гармошки;
 • Тканинні фотожалюзі, часто створювані за індивідуальним дизайном.
 • Арочні жалюзі, конструкція яких повторює форму арки.
 • Римські штори, по конструкції нагадують рулонні штори.
 • Тканинні жалюзі день-ніч, що мають два шари, завдяки чому досягається унікальність фактури і неповторність дизайну.
 • Тканинні жалюзі з пружинним механізмом для похилих вікон.

Перераховані жалюзі виготовляються компанією Wenster в Києві з використанням якісних матеріалів. Наша виробнича лінійка жалюзі включає великий вибір різних моделей різного розміру, з будь-якими колірними і дизайнерськими рішеннями.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Горизонтальные алюминиевые жалюзи расцветка фото

Ці моделі відмінно підходять для установки на кухнях житлових будинків і квартир. Вони не вбирають запахи їжі, забезпечують достатнє денне освітлення і надійно закривають огляд зовні в закритому стані.

Алюміній, з якого зроблені ламелі жалюзі, є легким матеріалом, і вся конструкція теж володіє невеликою вагою. Одночасно з тим алюмінієві горизонтальні жалюзі досить міцні, а крім того, - довговічні.

Ці стрічки бувають суцільними або перфорованими, їх ширина зазвичай коливається від 1,6 до 5 см, що дозволяє вписуватися в загальний стиль інтер'єру.

У числі переваг алюмінієвих горизонтальних жалюзі те, що вони не накопичують пилу на ламелях, не пропускають світло, і не схильні до деформації.


Тканинні жалюзі

Тканинні жалюзі - ще одна категорія нашої продукції. По суті, ці конструкції можна назвати компромісом між традиційними фіранками з тканини і жалюзі з алюмінію. Від перших тканинні жалюзі взяли тип матеріалу, а від других - особливості конструкції.

Зазвичай в них використовуються широкі смуги тканини, які можуть складатися і повертатися як у звичайних моделях жалюзі. Другий варіант — це тканинні ролети - цілісна тканина, яка закриває склопакет або цілий отвір. Їх перевагами можна назвати естетичність і практичність. І обидві ці якості проявляються в наступному:

 • Тканинні жалюзі виглядають більш декоративно.

 • Вони, на відміну від алюмінієвих моделей, більше сприяють відчуттям комфорту і затишку.

 • На відміну від звичайних штор, не вимагають частого чищення і не потребують прання.

 • Вони цілком здатні затемнювати приміщення.

 • Тканинні жалюзі дозволяють вільно регулювати інтенсивність освітлення в кімнаті.

Разом з тим тканинні жалюзі відмінно приживаються на вікнах самого різного інтер'єру, не потребують частого ремонту, а їх забарвлення не вигоряє і довго зберігає свою насиченість.

Вертикальні тканинні жалюзі

Вертикальные жалюзи расцветка фото

У конструкціях тканинних вертикальних жалюзі застосовуються смуги тканини, просоченої спеціальним розчином, що надає щільність, міцність і зносостійкість матеріалу.

В вертикальних жалюзі ламелі відкриваються в сторону. Для виготовлення таких жалюзі може використовуватися щільна непрозора тканина, прозорий або напівпрозорий матеріал. Завдяки цьому вибору вдається досягти вільного регулювання освітленості.

Ширина ламелей в таких моделях зазвичай буває 89 або 127 см. Їх конструкція оснащена верхнім карнизом, розташованої ліворуч або праворуч ланцюжком управління і єднальним ланцюжком, розташованої знизу.


Рулонні штори

Рулонные шторы фото

Рулонні штори в чомусь нагадують принцип жалюзі. Тільки у них є тільки одне суцільне полотно замість безлічі стрічок-ламелей. Сама тканина намотується на вал зверху, а внизу вікна її відтягує металевий вантаж. Регулюється намотування за допомогою ланцюжка-привід управління ролетів, який ставиться з боку рулонної штори.

По конструкції рулонні штори бувають двох видів:

 • Відкриті.
 • Касетні.

У першому випадку полотно закріплено на валу, який монтується у верхній частині вікна.

Рулонні штори касетного типу мають декоративний короб, в якому розташований такий самий вал і частина механізму управління шторами.

Полотно рулонних штор також має свою класифікацію. Існують такі типи:

 • Прозорі рулонні штори, в яких полотно володіє високою світлопропускною здатністю.

 • Штори з напівпрозорого матеріалу.

 • Полотно типу Dim-out, в якому затемнення може становити 90%.

 • Полотно типу Black-out - з повним затемненням з щільного і непрозорого матеріалу.

Особливістю рулонних штор є їх ергономічність - вони дуже компактні, практично не кидаються в очі в згорнутому стані. Крім того вони легко управляються ланцюжком, прості у догляді, не накопичують вологи і пилу.

Тканинні жалюзі «день-ніч»

Тканевые жалюзи день-ночь фото

Ще одна сучасна модель, вироблена нашою компанією - це штори типу «День/Ніч». Їх особливістю є те, що тканина йде в два шари, а всі ламелі чергуються за ступенем прозорості - через одну розташовані прозорі і непрозорі смуги.

Друга назва таких штор - «зебра», - отримано за рахунок чергування ламелей, які мають різну тональність. Непрозорі смуги зазвичай темні, прозорі - світліше.

Ці конструкції також можуть бути відкритого або касетного типу, кріпляться на верхню або бічну частину віконних укосів.


Дерев'яні жалюзі

Деревянные жалюзи фото

Для дерев'яних жалюзі характерна естетичність і екологічність. Їх ламелі виготовлені з легких, але міцних сортів натуральної деревини.

Спеціальне покриття дерев'яних смужок захищає їх від впливу сонячного випромінювання і зберігає від впливу вологості. Ширина смужок - 25 і 50 см.

Конструкції дерев'яних жалюзі можуть бути вертикальними і горизонтальними. Тип кріплення, механізм управління та інші особливості дерев'яних жалюзі практично нічим не відрізняються від алюмінієвих моделей.


Бамбукові жалюзі

Бамбуковые ролеты фото

Жалюзі з бамбукових ламелей - це ознака смаку і практичності. Незважаючи на легкість матеріалу, бамбукові жалюзі володіють високою стійкістю до вологи і ультрафіолетових сонячних променів. Крім того, вони відмінно затінюють приміщення.

Ще одна особливість - здатність гармонійно вписатися практично в будь-який стиль інтер'єру. Бамбукові жалюзі створюють затишок і комфорт, можуть використовуватися для декорування великих вікон без ризику деформації і механічних пошкоджень.

Крім того, у бамбукових жалюзі має унікальну властивість, характерна тільки для них - завдяки складу матеріалу вони володіють антибактеріальними якостями і не викликають алергію.

Що вибрати?

На якому ж з перерахованих варіантів жалюзі зупинити свій вибір? Тут потрібно враховувати різні критерії - від цінових пріоритетів до конструктивних особливостей. Однак не варто втрачати час спроби знайти оптимальне рішення.

Наші співробітники завжди готові дати корисні і компетентні рекомендації щодо вибору. Вони допоможуть підібрати підходящу модель з нашої товарної лінійки, підкажуть, на що потрібно звернути увагу і як заощадити на покупці красивих і практичних жалюзі.

Це і стане найкращим вибором, і Ваші вікна стануть справжнім втіленням краси, надійності і практичності.

http://test.oknaeuro.kiev.ua/zhalyuzi